Miejskie Boho

Industrialna wizja tego wnętrza i samo miejsce od razu przypadły nam do gustu. Na pewno przełożyło się to na efekt końcowy, który jest wręcz fantastyczny. Zauważyły to również media, co zaowocowało ukazaniem się naszej realizacji w magazynie Living Room na okładce oraz w artykule.

Zobacz

Kuchnia Amazouke

Wyjątkowa i bardzo spersonalizowana kuchnia Amazouke od dłuższego czasu, nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem. To na pewno za sprawą aranżacji pomieszczenia, design’u, rozwiązań technologicznych i użytych materiałów, szlachetnego forniru Amazaque i Granitu Kosmus.

Zobacz

Kuchnia Szafirowa

Decoration & Design to nowoczesny magazyn o architekturze wnętrz i designie. W każdym numerze zamieszczamy nowoczesne, designerskie oraz ekskluzywne aranżacje - rezydencje, apartamenty, lofty i mieszkania. Prezentujemy najnowsze trendy oraz materiały w aranżacji wnętrz. Magazyn pokazuje jak duży wpływ ma design na otaczającą nas przestrzeń. To pismo dla każdego, kto interesuje się wzornictwem przemysłowym i nowoczesną architekturą.

Zobacz

Funkcjonalny luksus

Funkcjonalnie, luksusowo, elegancko. Nie dziwi nas, że kolejna nasza realizacja cieszy się uznaniem. Stworzone przez nas wnętrza robią wrażenie na każdym. Zastosowaliśmy tutaj wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, wizualnych i ergonomicznych. Jest pięknie, elegancko, ale bez zbędnej przesady, spójnie i z klasą. Więcej w dziale realizacje.

Zobacz

Bohema

Kolejny raz uznaniem cieszy się realizacja Bohema, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Tym razem rozkładówka zdjęć z naszej realizacji została opublikowana w magazynie Świat Wnętrz. Magazyn był również dystrybuowany na targach Warsaw Home & Contract 19-22 Października 2022 r.

Zobacz