Miejskie Boho

Industrialna wizja tego wnętrza i samo miejsce od razu przypadły nam do gustu. Na pewno przełożyło się to na efekt końcowy, który jest wręcz fantastyczny. Zauważyły to również media, co zaowocowało ukazaniem się naszej realizacji w magazynie Living Room na okładce oraz w artykule.

Zobacz

Kuchnia Amazouke

Wyjątkowa i bardzo spersonalizowana kuchnia Amazouke od dłuższego czasu, nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem. To na pewno za sprawą aranżacji pomieszczenia, design’u, rozwiązań technologicznych i użytych materiałów, szlachetnego forniru Amazaque i Granitu Kosmus.

Zobacz

Kuchnia Szafirowa

Decoration & Design to nowoczesny magazyn o architekturze wnętrz i designie. W każdym numerze zamieszczamy nowoczesne, designerskie oraz ekskluzywne aranżacje - rezydencje, apartamenty, lofty i mieszkania. Prezentujemy najnowsze trendy oraz materiały w aranżacji wnętrz. Magazyn pokazuje jak duży wpływ ma design na otaczającą nas przestrzeń. To pismo dla każdego, kto interesuje się wzornictwem przemysłowym i nowoczesną architekturą.

Zobacz

Bohema

Kolejny raz uznaniem cieszy się realizacja Bohema, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Tym razem rozkładówka zdjęć z naszej realizacji została opublikowana w magazynie Świat Wnętrz. Magazyn był również dystrybuowany na targach Warsaw Home & Contract 19-22 Października 2022 r.

Zobacz