Przestronna szafa na wymiar, która nie tylko pomieści wszystkie sprzęty i ubrania, ale dodatkowo prezentuje się stylowo i modnie. Jesteśmy warszawskim producentem szaf na wymiar. Jeśli oczekują Państwo takiego połączenia funkcjonalności z elegancją, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czy szafy na zamówienie sprawdzą się w Państwa przypadku?

Szafy na wymiar Warszawa to czasem jedyna opcja, możliwa do zastosowania w bardzo wymagających pomieszczeniach. Gdy mają Państwo do czynienia z dużym spadkiem sufitu (poddasze) lub z nietypowymi rozmiarami pokoju, szafa na wymiar będzie rozwiązaniem problemu. Zamówienia składają u nas również osoby, dysponujące bardziej typowymi przestrzeniami. Cechy takiej zabudowy sprawią, że każde mieszkanie zyska na funkcjonalności. Realizujemy zlecenia na bardzo duże konstrukcje, sięgające do samego sufitu, jak i też mniejsze rozwiązania, przeznaczone do niewielkich sypialni, pokojów dziecięcych itp. Nasze warianty przeznaczone są dla osób, które oczekują:

 • szafy do zabudowy, dokładnie realizującej wszystkie potrzeby domowników;
 • codziennej wygody i komfortowego przechowywania rzeczy.
Szafa w sypialni na wymiar

Jak wykonujemy szafy wnękowe na wymiar?

Realizację szafy na zamówienie zawsze rozpoczynamy od konsultacji z klientami i klientkami. W ten sposób dowiadujemy się, jakie cechy mebla traktowane są przez nich priorytetowo. Nasze doświadczenie oraz śledzenie branżowych nowości znacznie ułatwiają komunikację z odbiorcami. Eksperci z Formanufaktura cierpliwie wysłuchają Państwa wizji, a następnie postarają się zaproponować sprawdzone warianty wykończenia mebla, systemów przechowywania itp. Stawiamy na otwartość, życzliwość i profesjonalizm. Wierzymy, że to dzięki temu podejściu klienci do nas wracają.

Z pewnością sprawdzą Ci się nasze szafy na wymiar. Warszawa oraz Łódź to miasta, w których działamy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Każda zrealizowana przez nas szafa na wymiar jest:

 • precyzyjnie wykończona
 • Wiemy, że w eleganckim wyposażeniu liczą się detale. W naszych realizacjach nie ma miejsca na zbędny pośpiech i zaniedbania. Zależy nam na tym, żeby byli Państwo usatysfakcjonowani każdym elementem mebla.
 • stworzona z odpornych materiałów
 • Dokładnie konsultujemy z klientami i klientkami dobierane surowce. Staramy się proponować opcje, które nie będą sprawiały problemu podczas pielęgnacji i przez długi czas zachowają piękny, modny wygląd.
 • dopasowana do konkretnych sprzętów i akcesoriów
 • Często nasi klienci i klientki od razu wiedzą, co chcą przechowywać w szafie. Z przyjemnością zaproponujemy Państwu projekt, z którym najlepiej zagospodarują Państwo dostępną przestrzeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szafy do sypialni na wymiar i produkty w postaci szafa wnękowa na zamówienie.

Chętnie udzielimy więcej informacji o ofercie. Zapraszamy do kontaktu z załogą Formanufaktury.

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

 1. Meble do kuchni na wymiar
 2. Meble łazienkowe na wymiar
 3. Meble do salonu na wymiar
 4. Meble do sypialni na wymiar
 5. Meble do przedpokoju na wymiar
 6. Meble wolnostojące na wymiar
 7. Szafy wnękowe na wymiar
 8. Meble dla firm
 9. Panele ścienne i sufitowe