Wycena Twojego projektu

Od rzetelnej, uczciwej wyceny projektu wiele zależy. Chcemy umożliwić naszym klientom dokładną wycenę ich projektów, ale aby to zrobić potrzebujemy garści informacji.

Aby maksymalnie ułatwić cały proces, podzieliliśmy go na 3 etapy:

  1. Zbierz informacje o wymiarach pomieszczeń. Możesz zmierzyć je samodzielnie i nanieść na własnoręcznie wykonany rzut pomieszczeń, lub wysłać nam rzuty udostępnione przez dewelopera/projektanta. Możesz również zrobić zdjęcia pomieszczenia i zaznaczyć wymiary w programie Paint – każdy sposób jest dobry.

  2. Teraz przed Toba najważniejszy etap: opisz, tak jak potrafisz, jak zabudowa miałaby wyglądać, np. „Chciałabym, aby kuchnia była w kształcie litery L z wyspą, górne szafki tylko na ścianie A, płyta grzewcza w wyspie i nad nią okap, zlew na ścianie B"

    Dołącz zdjęcia lub linki do zdjęć z Internetu, jakie zabudowy (kuchnie, szafy, łazienki, wnętrza) Ci się podobają. Dzięki temu będziemy wiedzieć jaki styl i rodzaj wykończeń Cię interesuje.

    Nie zapomnij dopisać również na kiedy potrzebujesz realizację (np. "Termin montażu mebli luty/marzec 2021 r.")

  3. Przykład szkicu, który bardzo pomógł w wycenie całego projektu. Efekt końcowy zobaczysz tutaj: https://www.formanufaktura.com/realizacja-27-salon-madagaskar

  4. Zebrane informacje prześlij do nas na adres: biuro@formanufaktura.com

Pamiętaj

Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca! Wszystkie koszty są ustalane w umowie, którą zawsze podpisujemy przed podjęciem współpracy.

W razie wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać, numery telefonów są podane w zakładce kontakt.

Minimalne zamówienie w naszej firmie.

Jest to przynajmniej: zabudowa meblowa jednej całej ściany w pomieszczeniu (np. szafa; biblioteka), lub np. dwie szafy wnękowe albo jedna duża, lub komplet mebli do łazienki (czyli np. szafka pod umywalkę + zabudowa pralki + zabudowa geberitu).

Oczywiście jeżeli zamówicie Państwo u nas kuchnię, lub inną zabudowę to przy tej okazji możemy wykonać jakąś pojedynczą szafkę w zestawie. Pojedyncze szafki i inne małe zamówienia wykonujemy wyłącznie w ramach większego zamówienia np. kuchnia + szafka pod umywalkę w łazience.