Wycena Twojego projektu

Od rzetelnej, uczciwej wyceny projektu wiele zależy. Chcemy umożliwić naszym klientom dokładną wycenę ich projektów, ale aby to zrobić potrzebujemy garści informacji.

Aby maksymalnie ułatwić cały proces, podzieliliśmy go na 3 etapy:

  1. Zbierz informacje o wymiarach pomieszczeń. Możesz zmierzyć je samodzielnie i nanieść na własnoręcznie wykonany rzut pomieszczeń, lub wysłać nam rzuty udostępnione przez dewelopera/projektanta. Możesz również zrobić zdjęcia pomieszczenia i zaznaczyć wymiary w programie Paint – każdy sposób jest dobry.

  2. Teraz przed Toba najważniejszy etap: opisz, tak jak potrafisz, jak zabudowa miałaby wyglądać, np. „Chciałabym, aby kuchnia była w kształcie litery L z wyspą, górne szafki tylko na ścianie A, płyta grzewcza w wyspie i nad nią okap, zlew na ścianie B"

    Dołącz zdjęcia lub linki do zdjęć z Internetu, jakie zabudowy (kuchnie, szafy, łazienki, wnętrza) Ci się podobają. Dzięki temu będziemy wiedzieć jaki styl i rodzaj wykończeń Cię interesuje.

  3. Przykład szkicu, który bardzo pomógł w wycenie całego projektu. Efekt końcowy zobaczysz tutaj: https://www.formanufaktura.com/Realizacja-27-Salon-Madagaskar

  4. Zebrane informacje prześlij do nas na adres: biuro@formanufaktura.com

Pamiętaj

Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca! Wszystkie koszty są ustalane w umowie, którą zawsze podpisujemy przed podjęciem współpracy.

W razie wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać, numery telefonów są podane w zakładce kontakt.